Zwycięstwo dla Trójki

W dniu 9 maja 2016 roku w Sali Obrad Urzędu Miasta Zakopane miało miejsce uroczyste zakończenie 39 Szkolnej Ligii Sportów Zimowych w łyżwiarstwie, podczas którego wręczone zostały puchary oraz pamiątkowe statuetki dla najlepszych łyżwiarzy i łyżwiarek w roku 2015/2016. Było to bardzo miłe wydarzenie dla szkoły, gdyż nasi uczniowie wiele osiągnęli:

Kategoria dziewcząt rocznik 2007 i mł.

I miejsce Julia Sabuda, V miejsce Amelia Polanowska, VI miejsce Karolina Grabska

Kategoria chłopców rocznik 2007 i mł.

I miejsce Łukasz Łukaszczyk, II miejsce Michał Obtułowicz

Kategoria chłopców rocznik 2005 – 2006

V miejsce Mateusz Sabuda

Kategoria dziewcząt rocznik 2003 – 2004

I miejsce Liwia Kubin, III miejsce Marcelina Majerczyk, VI  miejsce Karolina Tylka

Kategoria chłopców rocznik 2003 – 2004

II miejsce Grzegorz Socha, III miejsce Jakub Zając,  IV miejsce Szymon Zarzycki.

Wspaniała postawa wszystkich zawodników z Trójki podczas wszystkich rywalizacji przyczyniła się do wielkiego wspólnego sukcesu, jakim było zwycięstwo w łyżwiarstwie w Generalnej Klasyfikacji Szkół!!!

Jesteśmy z Was dumni, życzymy Wam dalszych sukcesów na arenach sportowych.