Wyprawa klasy 3a nad Morskie Oko

11 i 12 października 2017 roku klasa III A, wraz z wychowawczynią Teresą Hoły, spędziła w górach. Pierwszego dnia dzieci poszły do Doliny za Mnichem, a po obiedzie w schronisku udały się na spacer wokół Morskiego Oka.  Wieczorem śpiewały przy akompaniamencie gitary pani „Nutki”, uczyły się nowych piosenek i pląsów, grały na dzwonkach chromatycznych, a także szukały skarbów.  Po spokojnej (! ) nocy w „Gazdówce” wybrały się na wycieczkę do Czarnego Stawu pod Rysami. Przewodnik tatrzański pan Filip Liszkowski ciekawie opowiadał o górach , przeplatając swoje opowieści legendami. Wycieczka obfitowała w wiele atrakcji przyrodniczych, między innymi można było zobaczyć dwie kozice, jelenia, orzechówkę i pstrąga tęczowego. Pogoda dopisała.
Cała klasa dziękuje pani Marzenie Dziurny oraz panu Filipowi Liszkowskiamu za bezinteresowną pomoc i czas poświęcony dzieciom podczas tej wycieczki.