Koszykarki z trójki

W dniach 17 i 18.10.2017r. odbył się turniej piłki koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli uczniów klas VII SP, II i III Gimnazjum. W pierwszym dniu reprezentantki naszej szkoły wygrały wszystkie mecze w swojej grupie. W drugim dniu spotkały się w finale z zespołem Gimnazjum nr 2. Przy braku dwóch zawodniczek z podstawowego składu przegrały ten mecz, lecz nasze dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze na tle koleżanek starszych o dwa lata. Zdobyte doświadczenia na pewno zaprocentują w przyszłości.
                                                                                                                                                                             Paweł Serwatowicz