Wielki sukces naszych solistek

W dniach 16.06-20.06.16r. nasze solistki Patrycja Bukowska 1c, Urszula Mrowca-Kuscorz 3b oraz Kinga Mrowca- Kuscorz 6b z zespołu „Ogniki Radości” wzięły udział w muzycznych warsztatach oraz w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „ Skowroneczek” w Nowym Sączu. Poziom uczestników festiwalu był bardzo wysoki. Oceniani byli w kilku kategoriach wiekowych (od przedszkola do gimnazjum). Dziewczęta wspaniale zaprezentowały się 18 czerwca się na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością Nowego Sącza. Koncert finałowy został zarejestrowany przez ekipę telewizyjną TVP. Całe wydarzenie będzie emitowane między innymi na antenie TVP1 oraz TVP ABC.
Urszula Mrowca- Kuscorz otrzymała wyróżnienie Dyrektora Festiwalu i Pałacu Młodzieży natomiast Kinga Mrowca- Kuscorz otrzymała wyróżnienie w kat. kl. II -IV Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!