Wakacje z „Trójką"

W dniach 26-29 czerwca w naszej szkole zorganizowane będą zajęcia w ramach akcji „Wakacje z Trójką”.  W programie:

Poniedziałek godz.9.00-16.00 Zajęcia sportowo rekreacyjne, warsztaty rękodzieła artystycznego
Wtorek 10.00- 16.00 Zajęcia sportowo rekreacyjne, warsztaty rękodzieła artystycznego
Środa 9.00-16.00  Zajęcia na basenie, wyjście do Centrum Edukacji Przyrodniczej, zajęcia kulinarne
Czwartek 9.00-16.00 Zajęcia na basenie, zabawa w poszukiwanie ukrytego skarbu, grill
Piątek 9.00-16.00 Wyjście w góry z przewodnikiem

Na zajęcia należy przynieść drugie śniadanie. Napoje ciepłe i zimne zapewniają opiekunowie. Na basen zabrać strój kąpielowy, ręcznik, czepek, klapki, okulary.
W góry ubrać się odpowiednio do pogody, pamiętać o odpowiednim obuwiu, nakryciu głowy. Do plecaka spakować kanapki, napoje, coś słodkiego i dobry humor.