Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 4 października z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej na Górnej Równi Krupowej rozegrane zostały międzyszkolne sztafetowe biegi przełajowe. Po sukcesie w zawodach rowerowych był to kolejny bardzo udany i szczęśliwy dla naszej szkoły dzień. Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców spisały się świetnie zajmując kolejno II i III miejsce!!!

Drużyna dziewcząt: Zofia Nawalaniec, Hanna Cudak, Karolina Grabska, Anna Buczkowska, Hanna Nawalaniec, Hanna Zarzycka, Monika Ryba, Anna Zalińska, Łucja Słowik,         Amelia Polanowska.

Drużyna chłopców: Mateusz Klimek, Szymon Para, Kacper Słomczyński, Jan Klimek, Karol Toporowski, Bartłomiej Sarota, Patryk Kucharski, Anatol Kulpiński, Damian Andrzejak, Stanisław Solik.
Dziękujemy wszystkim zawodników za olbrzymie zaangażowanie, wolę walki i wspaniałą sportową postawę.