Mateusz Marchewka Przewodniczącym Małego Samorządu Uczniowskiego

Miesiąc wrzesień był w naszej szkole miesiącem kampanii wyborczej. Na korytarzach szkolnych pojawiły się plakaty , które przedstawiały kandydatów oraz ich pomysły, zalety i pasje. W tym roku kandydatami do pełnienia roli  Przewodniczącego Małego Samorządu Uczniowskiego byli: Mateusz Marchewka (3a), Jan Kłosok (3a), Zofia Bafia (3a), Kalina Sobczyk (3b), Antonina Bobek (3b), Oliwier Pilch (3b) oraz Patrycja Bukowska (3c). Podobnie jak w roku ubiegłym kandydaci mieli możliwość do zaprezentowania się przed uczniami poszczególnym klasa oraz  przedstawienia programu wyborczego. Po wielkiej kampanii nadszedł czas wyborów, które przebiegły bardzo sprawnie. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza oraz opiekun MSU.  Po przeliczeniu głosów komisja ogłosiła wyniki:
Przewodniczący:
Mateusz Marchewka (3a)
Zastępcy:
Patrycja Bukowska (3c)
Oliwier Pilch (3b)

Pozostali członkowie MSU:
Jan Kłosok (3a)
Kalina Sobczyk (3b)
Antonina Bobek (3b)
Zofia Bafia (3a)

Wszystkim serdecznie gratulujemy  i życzymy owocnej pracy !