Ślubowanie pierwszoklasistów 2023

27 października na długo pozostanie w pamięci tegorocznych pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przeżywali uroczystość ślubowania. Z tej okazji podczas akademii zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mogą już zostać przyjęci do grona społeczności szkolnej.
W niezwykle podniosłej atmosferze uczniowie klas pierwszych ślubowali na sztandar szkoły, że będą dobrymi Polakami, godnie będą reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem i nauką sprawiać będą radość rodzicom oraz nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Aleksandra Łakomik dokonała pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Zakopanem, a pani wicedyrektor Marzena Polańska wręczyła każdemu dziecku legitymację szkolną oraz pamiątkowy dyplom. Następnie odbyła się sesja fotograficzna.
Wszystkim nowo pasowanym uczniom gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Tekst: Bernadeta Kurowska