Dwa puchary dla naszych sporowców!

6 listopada w sali obrad Urzędu Miasta zostały wręczone puchary dla szkół powiatu tatrzańskiego za sportową rywalizację w roku szkolnym 2022/2023. Mieliśmy powód do dumy, gdyż Szkoła Podstawowa nr 3 zajęła pierwsze miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 1-6) oraz pierwsze miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8)!

Gratulujemy naszym niestrudzonym zawodnikom!

Na uroczystości obecna była reprezentacja naszych uczniów wraz z panią dyrektor Aleksandrą Łakomik oraz nauczycielami wychowania fizycznego. Puchary wręczali Władysław Filar Wicestarosta Tatrzański, Maciej Gąsienica Walczak Przewodniczący Komisji Sportu w Radzie Miasta Zakopane, Dyrektor MOSIR Leszek Behounek oraz przedstawiciele magistratu.
Po ceremonii wręczenia nagród wszyscy zostali zaproszeni na wyśmienity poczęstunek.

Tekst: Paweł Serwatowicz