Marysia Sieczka Przewodniczącą Dużego SU klas 4-6

Samorząd Uczniowski rozpoczął pracę w nowym roku szkolnym 2016/2017 od wyłonienia kandydatów na Przewodniczącego Dużego SU. Kandydatkami do objęcia tej funkcji były:
Wioletta Godula z klasy VIa
Maria Sieczka z klasy VIa
Wiktoria Polanowska z klasy VIb.

W drugiej połowie września trwała kampania wyborcza, podczas której koleżanki, prezentowały swoje programy. 5 października 2016r. odbyły się wybory na przewodniczącą SU. Swój głos oddali uczniowie klas IV-VI. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja wyborcza w składzie: Marta Michalska, Aleksandra Myjak, Joanna Jaźwiec, Anna Sieczka. W wyniku głosowania Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Maria Sieczka, która uzyskała 60 głosów.  Wiktoria Polanowska 36 głosów i Wioletta Godula 14 głosów. Gratulujemy Marysi zwycięstwa i życzymy wielkiego zapału do działania!