Hania Zarzycka Przewodniczącą Małego SU klas 1-3

Dnia 6 października odbyły się w naszej szkole wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku szkolonym nasi najmłodsi uczniowie ( klasy I-III) wybierali swojego przedstawiciela. Kandydatami do pełnienia roli Przewodniczącego Małego Samorządu Uczniowskiego byli: Hanna Zarzycka (3a), Franciszek Jach (3b), Karolina Janik (3c) oraz Hanna Rabiasz (3d).  Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą. Oczywiście nie zabrakło plakatów, ulotek, haseł i obietnic przedwyborczych. W ostatnim tygodniu września każdy z czterech kandydatów miał okazję do zaprezentowania się przed uczniami poszczególnych klas oraz przedstawienia swojego programu wyborczego.  Po wielkiej kampanii nadszedł czasu długo wyczekiwanych wyborów. Głosowanie przebiegało bardzo sprawnie. Komisja wyborcza, w skład której wchodził opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego p. Maria Bednarek oraz uczennice klasy VI ( Joanna Jaźwiec, Zuzanna Wojtowicz, Wiktoria Polanowska, Zofia Gąsienica) przeliczyła głosy i ogłosiła wyniki. W głosowaniu wzięło udział 147 uczniów, tylko jeden głos okazał się nieważny. Hanna Zarzycka otrzymała 88 głosów i tym samy została wybrana Przewodniczącą Małego Samorządu Uczniowskiego. Franciszek Jach uzyskał 34 głosy, natomiast Karolina Janik i Hanna Rabiasz otrzymały po 12 głosów.
Przewodniczącej Hani gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy oraz czekamy na spełnienie obietnic wyborczych.