Doceniaj, a nie oceniaj- nagroda dla "najbardziej OK" OK ZESZYTÓW

Klasy IV razem ze swoją nauczycielką języka niemieckiego Panią Marleną Kałużniak biorą w tym roku udział w kursie OK ZESZYT. W związku z tym uczniowie mają niesamowitą frajdę przy prowadzeniu swoich OK ZESZYTÓW, w których oprócz podstawowych elementów mogą umieszczać wszystko, co im się kojarzy z danym celem lekcji, zagadnieniem gramatycznym, słownictwem lub po prostu ułatwi mi zapamiętanie, naukę. Z równie wielkim entuzjazmem została przyjęta informacja o nagrodzie dla "najbardziej OK" OK zeszytów :-) W imię zasad Oceniania Kształtującego oraz maksymy "doceniaj, a nie oceniaj"- właściciele wyróżnionych przez uczniów, nauczycieli i rodziców (wg wspólnie z uczniami ustalonego Nacobezu )zeszytów  będą mogli się nimi pochwalić na łamach gazety lokalnej "Tygodnik Podhalański" :-) Trzymamy kciuki za ich OK ZESZYTY!