Wyniki rekrutacji do klasy I oraz oddziału przedszkolnego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem informuje, że w dniu 6 kwietnia odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej do klasy pierwszej. Komisja zakwalifikowała wszystkich zgłoszonych kandydatów do klasy pierwszej. Rodzice zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej  nr 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego  w Zakopanem informuje, że w dniu 6 kwietnia odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej do oddziału przedszkolnego. Komisja zakwalifikowała wszystkich kandydatów do oddziału przedszkolnego. Rodzice zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia.

Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego.

Dyrektor szkoły Elżbieta Konopka