Wojewódzkie zawody w kolarstwie górskim

W dniu 26 września w Myślenicach odbyły się wojewódzkie zawody w kolarstwie górskim. Naszą szkołę reprezentowała trójka zawodników: Liwia Kubin, Nikola Komorowska i Ksawery Solik. Przepustkę do startów w zawodach na etapie wojewódzkim dały naszym uczniom bardzo dobre starty w zawodach na etapie powiatowym.
Tym razem również było pięknie i radośnie: Liwia Kubin po raz drugi zdobyła wicemistrzostwo województwa! Druga nasza reprezentantka Nikola Komorowska zajęła miejsce VI natomiast w kategorii chłopców Ksawery Solik zajął bardzo wysokie dziewiąte miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły