Witaj Święty Mikołaju

Dzisiaj w szkole od samego rana była niezwykła atmosfera. Jakieś poruszenie, zniecierpliwienie. Dzieci wciąż wyglądały przez okna, nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczka. I stało się! W saniach ciągniętych przez piękne siwe konie przyjechał Święty Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Radość była ogromna, gdy przekroczył próg naszej szkoły. Święty Mikołaj i jego pomocnicy obdarowali prezentami wszystkich uczniów klas 0-3. Największym podziękowaniem dla Św. Mikołaja był uśmiech na każdej twarzy dziecka. Wielu z nich sprawiło gościowi niespodziankę śpiewając piosenki, recytując wiersze i wręczając drobne przez siebie wykonane upominki. Dziękujemy Święty Mikołaju za wizytę, nie zapomnij o nas w przyszłym roku!