Wielki sukces naszych biegaczy

W dniu 15 kwietnia na Dolnej Równi Krupowej odbyły się biegi sztafetowe szkół podstawowych. Był to niezwykłe udany dzień dla naszej szkolnej reprezentacji chłopców i dziewcząt. Wspaniała sportowa postawa, wola walki, olbrzymie zaangażowanie i poświęcenie zawodników przyniosły naszej szkole wielki sukces. I miejsce dla drużyny chłopców i III miejsce dla drużyny dziewcząt. Gratulujemy!!!

22 kwietnia nasi młodzi biegacze dzięki swojemu zwycięstwu będą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim. Życzymy wam powodzenia już w najbliższy piątek. Trzymamy kciuki!!!

Dziękujemy za radość i wielkie powody do dumy:
dziewczętom w składzie:
Nikola Komorowska, Amelia Polanowska, Aleksandra Łukaszczyk, Zuzanna Wojtowicz, Anna Tancer, Daria Szkurat, Anna Skarbek Malczewska, Maja Skrzypek, Liwia Kubin, Kinga Prusinowska, Anna Kozachenko, Monika Ryba oraz
chłopcom w składzie:
Karol Stachoń, Mateusz Klimek, Jan Łukaszczyk, Damian Andrzejak, Kacper Kwak, Michał Furmanek, Maciej Dawidek, Szymon Zarzycki, Stanisław Majerczyk.