VII Memoriał Zaruskiego

W dniu 3 marca 2017r. odbył się już po raz siódmy Memoriał im. gen. Mariusza Zaruskiego w narciarstwie alpejskim. Współorganizatorem naszej szkolnej sportowej imprezy jest Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Przy pięknej słonecznej pogodzie na starcie na stoku w Murzasichlu zameldowało się 117 zawodników podzielonych na kategorie wiekowe oraz kategorie: amator i zawodnik. Walka jak zawsze była zacięta i pełna emocji, ale na mecie nie było przegranych każdy otrzymywał medal uczestnictwa.
W sali gimnastycznej „ Ogniki Radości” pod kierunkiem s. Ewy Keffer wesołymi piosenkami rozpoczęły uroczystość zakończenia zawodów. Pan Sebastian Kłosok wszystkim przypomniał szkolne działania, w których wzorujemy się na szlachetnej postawie naszego patrona gen. Mariusza Zaruskiego człowieka wielu pasji i profesji. Ceremonii dekoracji medalowej najlepszych zawodników dokonali zaproszeni goście: p. Marzena Bąk starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie, p. Zofia Kiełpińska Naczelnik Wydziału Edukacji, Turystyki i Sportu, p. Jan Krzysztof Naczelnik TOPR, komandor Janusz Puchała YKP-Zakopane, o. Ernest Paradysz Proboszcz Parafii p.w. św. Antoniego oraz p. Magdalena Bryniczka inspektor Wydziału Edukacji, Turystyki i Sportu.
Pan kmdr Janusz Puchała wręczył nagrody specjalne Nikoli Komorowskiej 4b i Michałowi Furmankowi 6b - zawodnikom, którzy uzyskali najlepszy czas przejazdu podczas tegorocznego memoriału.

Pani Dyrektor serdecznie dziękuje Radzie Rodziców, Rodzicom, Darczyńcom i Sponsorom za ogromny DAR SERCA, wspieranie działań szkoły, pomoc i ufundowanie nagród rzeczowych dla każdego zawodnika! Z całego serca dziękuje nauczycielom i pracownikom szkoły za poświęcony czas i duży wkład pracy w przygotowanie zawodów. Najpiękniejszym podziękowaniem dla nas była radość i uśmiech na twarzach każdego nagrodzonego dziecka. Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w kolejnym memoriale w przyszłym roku!

Wyniki zawodów