„Trójka” na podium!

W dniu 1 marca 2016 r. na torze lodowym Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem miała miejsce czwarta i jednocześnie ostatnia już edycja 39 ZLS w łyżwiarstwie. Poznaliśmy, zatem ostateczne wyniki, które dla naszej szkoły są powodem do olbrzymiej radości i dumy. W najmłodszej kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Julia Sabuda, V miejsce Amelia Polanowska, a VI miejsce Karolina Grabska. Wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej zwyciężył Łukasz Łukaszczyk, natomiast tuż za nim na miejscu II uplasował się Michał Obtułowicz.
W najstarszej kategorii dziewcząt zwycięstwo w pięknym stylu odniosła Liwia Kubin, III miejsce zajęła Marcelina Majerczyk a czołową szóstkę zamknęła Karolina Tylka. Nie mniej emocji i powodów do zadowolenia dali nam nasi najstarsi zawodnicy. Grzegorz Socha zajął II miejsce, Jakub Zając III miejsce oraz Szymon Zarzycki miejsce IV. Na odnotowanie zasługuje również bardzo dobre V miejsce Mateusza Sabudy w kategorii chłopców z rocznika 2005-2006.

Doskonałe wyniki osiągane przez naszych uczniów przyczyniły się do tego, że nasza szkoła w generalnej klasyfikacji zajęła I miejsce zarówno w kategorii chłopców i dziewcząt!!!
Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom, którzy mięli wpływ na ten wspólny sukces, za fantastyczną postawę, wspaniałą walkę, oraz olbrzymie zaangażowanie i poświęcenie.