Świętujemy Światowy Dzień Pluszowego Misia 2016

25 listopada w „Światowy Dzień Pluszowego Misia” biblioteka zaprosiła uczniów ze swoimi ukochanymi przytulankami na wspaniałe urodziny. Pani bibliotekarka opowiedziała najmłodszym czytelnikom historię pluszowego misia sprzed 100 laty. Potem przeczytała fragment książeczki pt. „ Ciekawskie misie na tropie skarbu” Christine Rettl , a następnie dzieci wraz ze swoimi zabawkami wesoło zatańczyły. Najważniejszym momentem podczas urodzin był czas na ciche czytanie. Mali czytelnicy siedząc na miękkich pufach czytali swoim pluszowym misiom ulubione książeczki. Misie były bardzo zasłuchane i zadowolone z wizyty w bibliotece szkolnej. Na pożegnanie pani bibliotekarka poczęstowała wszystkich słodkimi łakociami.