Sukces muzyczny naszych solistów

21 października odbył się  II Festiwal Piosenki Dziecięcej „ Piosenka dobra na wszystko" organizowany przez TCKiS Jutrzenka. Uczestnikami byli  uczniowie ze szkół podstawowych Powiatu Tatrzańskiego. Naszą szkołę reprezentowała czwórka solistów. Młodzi artyści wykazali się dużym talentem muzycznym o czym świadczą wysokie oceny jury.
Patrycja  Bukowska zaśpiewała „Pocałuj żabkę w łapkę"  zajmując II miejsce w kategorii dzieci klas drugich. Olga Gut zaprezentowała piosenkę „Kolorowa lambada" i zajęła I miejsce wśród trzecioklasistów. Urszula Mrowca-Kuscorz śpiewała o drewnianych lalkach otrzymując pierwszą  nagrodę  klas czwartych. Maciej Knapczyk wyśpiewał wyróżnienie kl.5 piosenką „Profesor Robert”.
Gratulujemy uczniom i ich rodzicom.