Sekretne życie zwierzaków domowych.

Drogie Dzieci!

Zapraszam Was do narysowania bądź sfotografowania swojego zwierzątka domowego. Często w świetlicy opowiadacie o swoich milusińskich, jak bardzo ich kochacie i jak się nimi opiekujecie. Wszyscy chętnie poznamy Waszych zwierzęcych przyjaciół. Jeśli przyślecie zdjęcie swojego rysunku lub samą fotografię swojego przyjaciela, umieścimy je na stronie szkoły w zakładce uczniowie-świetlica-wydarzenia i wtedy wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele będą mogli zobaczyć wasze ulubione zwierzątko. Aby mogło się to udać, musicie spełnić kilka warunków:

1. Narysujcie rysunek na kartce A4 koniecznie w układzie poziomym, bo wtedy będzie lepiej widoczny na stronie i sfotografujcie go.

2. Zdjęcie prześlijcie adres elawe@tpn.pl do 15 maja i podpiszcie wiadomość swoim imieniem i nazwiskiem.

3. Technika plastyczna jest dowolna, a więc rysunek kredką, malowanie farbami, wyklejanie plasteliną, papierem kolorowym, włóczką itp.

4. Zachowajcie swój rysunek, a po powrocie do szkoły umieścimy go na gazetce.

5. Jeżeli wysyłacie fotografię, to również zróbcie ją w układzie poziomym i napiszcie, jak ma na imię wasz milusiński.

Ps. Jeżeli ktoś nie ma swojego zwierzęcia, może narysować to, o którym marzy.
Mile widziane śmieszne zdjęcia.
Pozdrawiamy was.
Pani Ela i pani Marysia