Pola nadziei 2018

„Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć”- tą myślą kierują się ci wszyscy, którzy pomagają potrzebującym. Cieszymy się, że  w naszej szkole są uczniowie wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka, ponieważ dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy się ponownie przyłączyć do akcji „Pola Nadziei”. W ostatnią niedzielę,6 maja 2018 roku, uczniowie z klasVb i  VIIa zbierali pieniądze na potrzeby Podhalańskiego Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem. Dzięki hojności ofiarodawców w ciągu całego dnia udało się zebrać kwotę 3611, 46 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wsparcie, a wolontariuszom za poświęcony czas.

Tekst: Lucyna Wolska