Na pożegnanie

W przeddzień zakończenia roku szkolnego i pożegnania się z „Trójką” klasowy zespół teatralny 6a zaprosił nauczycieli i swoich rodziców na spotkanie ze sztuką. Prosta a zarazem pomysłowa scenografia pustyni, świetnie dobrane kostiumy i rekwizyty oraz bogactwo treści wprawiły widzów w wyjątkowy nastrój. Młodzi aktorzy opierając się na treści z książki „Mały Książę” wystawili sztukę, w której ukazali różnice między sposobem odbierania świata przez dzieci i dorosłych.  Przedstawili niepowtarzalną dziecięcą wrażliwość, niewinność, czystość uczuć, umiejętność rozumienia rzeczy trudnych, która paradoksalnie zanika u dorosłych. Nie bez znaczenia w końcowej scenie odegrali rozstanie Małego Księcia z przyjacielem i ogromną za nim tęsknotę. Dziękujemy Amelii, Mai, Ani, Marysi, Gabrysi, Karolinie, Oli, Witkowi i Szymonowi za niezapomniany spektakl. Pozostaniecie na długo w naszych wspomnieniach.