Marzycielska Poczta – podsumowanie i podziękowania.

Mały Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do przeprowadzanej w naszej szkole akcji „Marzycielska Poczta”. Podziękowania kierujemy do uczniów, rodziców oraz wychowawców klas. Musimy przyznać, że akcja pisania listów przeszła nasze oczekiwania. Uczniowie naszej szkoły nie poprzestali tylko na napisaniu listu lub pocztówki, wielu z Nich dołączyło dla Martynki upominki w postaci książek, laurek, maskotek a nawet specjalnie dla Niej zdobyli autografy skoczków naszej Polskiej Reprezentacji oraz kabaretu Ani Mru Mru. Jesteśmy pełni podziwu dla wielkiego zaangażowania uczniów naszej szkoły  oraz okazania tak wielkiej życzliwości i sympatii dla tej dziewczynki. Wszystkie Wasze listy zostały zebrane i wysłane. Mamy nadzieję, że wywołają one duży uśmiech na twarzy, możemy już chyba  tak powiedzieć, naszej nowej koleżanki.
Tekst: Maria Bednarek