Konferencja „Ocenianie kształtujące – budowanie partnerstwa w uczeniu się”

Dnia 30 maja 2017 roku w Pensjonacie Antałówka w Zakopanem odbędzie się konferencja „Ocenianie kształtujące – budowanie partnerstwa w uczeniu się” zorganizowana przez Burmistrza Miasta Zakopane. Spotkanie poprowadzą specjaliści z Centrum Edukacji Obywatelskiej : autorka książek poświęconych nowoczesnej pedagogice Danuta Sterna i dr Jacek Strzemieczny.  Nasza szkoła od 2014 roku współpracuje z CEO. Duża część nauczycieli przeszkoliła się w ramach podstaw Oceniania Kształtującego. W 2017 roku kończymy prace w programie Całościowy Rozwój Szkoły, a w październiku będziemy starać się o tytuł „ Szkoły Uczącej Się”.
Podczas spotkania nauczyciele naszej szkoły podzielą się swoimi doświadczeniami w pracy z Ocenianiem Kształtującym. Zaprezentowane będą również „Ok – zeszyty”, stworzone z dziećmi podczas zajęć.