Zwycięstwo w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w halowej piłce nożnej

Dziewczęca drużyna naszej szkoły, po zwycięstwach w rozgrywkach na szczeblu gminnym, powiatowym i rejonowym awansowała do Finału Województwa Małopolskiego, który odbył się 27 listopada w Marcinkowicach. Podobnie jak w poprzednich turniejach, dziewczyny nie miały sobie równych i z kompletem czterech zwycięstw, zajęły pierwsze miejsce w turnieju, zapewniając sobie tym samym awans do finału ogólnopolskiego, na który czekamy z niecierpliwością!
Wielkie brawa i gratulacje dla naszej wspaniałej drużyny, którą reprezentowały: Martyna Bandrowska, Małgorzata Zagórska, Magdalena Zagórska, Nadia Copija, Maja Ustupska-Chyc, Gabriela Lassak, Amelia Wiatr, Dominika Bafia, Julia Topór, Michalina Wacławik, Maja Węglarz.

Wyniki:
1. SP 3 Zakopane
2. SP Biadoliny Radłowskie
3. SP 18 Nowy Sącz
4. SP 1 Miechów
5. SP 1 Przeciszów