Wkrótce ferie!

Miło nam zakomunikować, że w poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe! Chcemy, aby wszystkie dzieci spędziły je zdrowo i bezpiecznie. Dlatego Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne ferie”, w którym wzięło udział 25 uczniów. 25 stycznia 2023 odbył się finał konkursu, na który zaprosiliśmy przedstawicieli policji. Policjanci opowiedzieli uczniom klas 1-3 o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych, przedstawili 10 przykazań narciarza wg kodeksu FIS, rozdali barwne ulotki podsumowujące zdobytą wiedzę. Dzieci mogły utrwalić wiadomości oglądając film w formie bajki. Największe emocje towarzyszyły nam na koniec, gdy nastąpiło rozdanie nagród za najpiękniejsze prace. Także policjanci obdarowali uczniów atrakcyjnymi nagrodami.
Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.
Podziękowania kieruję także do przedstawicielek MSU: Łucji Bobek, Rozalii Smalec i Kamili Góreckiej, które aktywnie włączyły się w przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.