Sukces naszych uczniów w konkursie wiedzy o TPN

11 maja 2023 roku odbył się jubileuszowy XXV Konkurs Wiedzy o Tatrzańskim Parku Narodowym. Tematem przewodnim było „Zagospodarowanie turystyczne Polskich Tatr” (schroniska, szlaki piesze i narciarskie, koleje, wyciągi, obiekty sakralne, szałasy, koliby, pomniki, tablice, miejsca historyczne i inne obiekty świadczące o obecności i działalności człowieka w Tatrach).
Naszą szkołę reprezentował 2-osobowy zespół Zofia Bafia 8b i Antoni Zwijacz- Kozica 8c, którzy wywalczyli: II miejsce w konkurencji: wiedza oraz II miejsce w konkurencji : praca plastyczna. Nagrodą specjalną dla wszystkich uczestników konkursu jest wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch w obecności przewodnika tatrzańskiego. Gratulujemy!

Tekst: Joanna Bąk