„Przygody ducha Maćka” – wyniki konkursu czytelniczego

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zakończył się konkurs czytelniczy dla klas trzecich pt. „ Przygody ducha Maćka”. Tym razem trzecioklasiści zmierzyli się z książką Anny Onichimowskiej „ Duch starej kamienicy”. To zabawna opowieść o duchu zamieszkującym strych starej kamienicy. Jego powołaniem miało być straszenie, lecz dobre serce i okoliczności spowodowały, że stał się duchem opiekuńczym kamienicy i wszystkich jej mieszkańców. Oto wyniki konkursu.

Test wiedzy:

1 miejsce Magdalena Zubek 3b
2 miejsce Barbara Mrowca- Kuscorz 3b
3 miejsce Wiktoria Kapel 3b
4 miejsce Antoni Pilch 3a

Konkurencja plastyczna -nagrody otrzymali:

Zofia Rozwadowska 3a, Jan Bukowski 3a, Konstanty Kotowski- Banaś 3a, Klemens Morańda 3a, Magdalena Zubek 3b, Barbara Mrowca- Kuscorz 3b, Wiktoria Kapel 3b, Antoni Czernik 3b, Stanisław Kroma 3b, Nikola Tereszkiewicz 3b, Jakub Liberski 3b, Maks Bubeła 3b.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie  dziękujemy i gratulujemy!

Podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za sfinansowanie nagród dla dzieci.

Tekst: Joanna Bąk