Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w tenisie stołowym

W dniu dzisiejszym na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 9 w Zakopanem, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci. Młodsi reprezentanci naszej szkoły, spisali się rewelacyjnie, a prawdziwy popis dały nasze dziewczyny, zajmując wszystkie miejsca na podium.
Zwyciężyła Maja Ustupska-Chyc, drugie miejsce zajęła Julia Topór, natomiast na trzecim miejscu sklasyfikowana została Martyna Bandrowska. W rozgrywkach drużynowych dziewczyny zajęły pierwsze miejsce, wygrywając we wszystkich meczach.
W kategorii chłopców czwarte miejsce zajął Tomasz Krzan, natomiast drużynowo po bardzo emocjonujących meczach, nasza drużyna zajęła trzecie miejsce.
Gratulacje i wielkie brawa dla wszystkich zawodników!
Tekst: Paweł Serwatowicz