Malowane muzyką 2023

W dniach 10 -17 maja 2023r. odbył się Szkolny Konkurs ,,Muzyka opowiada i maluje”, którego organizatorem była nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i muzyki pani Bogusława Rapacz. W konkursie uczestniczyło 140 uczniów z klas IV – VII.
Do wysłuchanych ,,obrazków muzycznych” najwybitniejszych kompozytorów muzyki światowej uczniowie klas czwartych i piątych wykonywali pracę plastyczną nadając jej własny tytuł, a uczniowie klasy szóstej i siódmej dopasowywali podane tytuły utworów muzycznych zgodnie z kolejnością w nagraniu.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy i zapraszamy do następnej edycji szkolnego konkursu z cyklu ,,Muzyczne pejzaże”.

ZWYCIĘZCY KONKURSU

KLASY CZWARTE