4b na Rajdzie Zaruskiego

Podczas Rajdu Zaruskiego, który odbył się 17.10.2017r.  byliśmy z klasą na Sarniej Skałce. Wyruszyliśmy  spod szkoły o godzinie 8.00 rano. Szliśmy obok COS-u, gdzie zobaczyliśmy małego jelonka. Przewodnik powiedział  nam, dlaczego nie wolno karmić dzikich zwierząt. Ruszyliśmy w stronę skoczni, potem weszliśmy na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego do Doliny Białego. Droga była szeroka, więc szliśmy w grupach. Widzieliśmy starą sztolnię, która była zagrodzona kratami dla bezpieczeństwa. Pogoda dopisała, świeciło pięknie słońce. Wejście na Sarnią Skałkę było dość strome i męczące. Gdy dotarliśmy na szczyt, podziwialiśmy przepiękne widoki. Można stamtąd zobaczyć całe nasze miasto. Do szkoły wróciliśmy busem. Bardzo bolały nas nogi, ale było  wspaniale !

Tekst: Amelia Kutwin 4b