Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018


Dyrektor szkoły - mgr Elżbieta Konopka – wychowanie fizyczne

Wicedyrektor szkoły - mgr  Aleksandra Gąsienica Marcinowska –  edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna


1.      mgr Barciewicz Danuta - matematyka, wychowawca kl. 7b

2.      mgr Bąk Joanna  – bibliotekarz

3.      mgr Bednarek Maria – wychowawca świetlicy

4.      mgr Bobowska – Wenta Elżbieta –  edukacja wczesnoszkolna

5.      mgr Bukowska Halina – matematyka, wychowawca kl. 6b

6.      mgr Chowaniec Anna - plastyka, wychowawca świetlicy

7.      mgr Chowaniec-Trebunia Katarzyna - edukacja regionalna

8.      Czech Przemysław – zajęcia komputerowe

9.      mgr Hoły Teresa – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a

10.    Kałużniak Marlena – j. niemiecki, wychowawca kl. 4d

11.    mgr Keffer Ewa – religia, muzyka

12.    mgr Kłosok Sebastian – j. polski, wychowawca kl. 6a

13.    mgr Kozieł – Górecka Monika – pedagog szkolny 

14.    mgr Kuczyńska Ewa – zajęcia techniczne, doradztwo zawodowe, wychowawca świetlicy

15.    mgr Kurowska Bernadeta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl.1b

16     mgr Mateja Marzena - fizyka

17.    mgr Matuszyk Marianna - j. angielski, wychowawca kl. 5a

18.    mgr Miś Sabina – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3c

19.    mgr Ostrowska Aleksandra - psycholog

20.    mgr Pabian Anna – wychowawca świetlicy

21.    mgr Pac Łukasz - geografia, przyroda
     
22.    mgr Pawlikowska Nina - język polski, wychowawca kl. 4c

23.    mgr Piechuta–Solik Patrycja – j. angielski, wychowawca kl. 4a

24.    mgr Rafacz Agnieszka - język angielski, wychowawca kl. 4b

25.    mgr Rapacz Bogusława – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3b

26.    mgr Sakowicz Ewa – historia, wychowanie do życia w rodzinie

27.    mgr Serwatowicz Paweł - wychowanie fizyczne

28.    mgr Skowronek Zofia – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a

29.    mgr Skupień Teresa – wychowawca świetlicy

30.    mgr Stokłosa Małgorzata - biologia

31.    mgr Szczerba Krzysztof – wychowawca świetlicy

32.    mgr Szczerba Marcin – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 7a

33.    mgr Tuleja Sylwester (O. Ignacy) - religia

34.    mgr Ustupska – Podsiadło Marta – logopeda

35.    mgr Wolska Lucyna – j. polski, wychowawca kl. 5b

36.    mgr Zawadzka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a

37.    Zwijacz Paulina – chemia