Advertisement

Goście

Odwiedza nas 1 gość
http://www.sp3zakopane.pl/images/M_images/logo2012.jpg
http://www.sp3zakopane.pl/images/M_images/6latek.jpg
Aktualności
"Aniołki bożonarodzeniowe"
03.01.2011.

ImageW dniach 20-23 grudnia 2010 roku mogliśmy podziwiać w naszej szkole wystawkę aniołków konkurs plastyczny pt. „Aniołki bożonarodzeniowe”, przeznaczony dla uczniów I – III. Hasłem tegorocznego konkursu były słowa: „ Najwspanialszym prezentem jaki rodzic może dać swojemu dziecku jest czas”.

 

Konkurs wzbudził ogromne zainteresowanie. Rodzice wraz z dziećmi, mimo wielu obowiązków przedświątecznych wykonali przepiękne prace. Mogliśmy podziwiać różnorodność technik. Okazało się również, że wiele przedmiotów codziennego użytku może być inspiracją do wykonania ślicznych  aniołków.

Jury konkursu w składzie: pani Joanna Bąk, pani Aleksandra Gąsienica Marcinowska oraz pani Małgorzata Zawadzka miało niemały kłopot z wytypowaniem najpiękniejszych prac. Podczas wspólnego kolędowania Aniołek wszystkim młodym artystom wręczył nagrody i  pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w konkursie. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wielu łask od malutkiego Dzieciątka. Aby nadchodzący rok 2011 obfitował w chwile spędzane w gronie rodzinnym, przy wspólnym radosnym tworzeniu. 

ImageImage

ImageImage

ImageImage 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »