Advertisement
http://www.sp3zakopane.pl/images/M_images/logo2012.jpg
http://www.sp3zakopane.pl/images/M_images/6latek.jpg
Aktualności
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010
24.06.2010.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

 

Szkolny Konkurs Matematyczny dla kl.II-III

1 miejsce  Anna Hoły 2a

2 miejsce  Kamil Ustupski 2a

3 miejsce  Patrycja Łukaszczyk 2b

 

1 miejsce   Joanna Topór- Orawiec 3b

2 miejsce   Zbigniew Karpiel 3a

3 miejsce   Natalia Guziak 3b

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla kl. II-III

1 miejsce   Patrycja Chrobak 2a

                  Kamil Ustupski  2a

2 miejsce   Sara Cichoń 2b

                  Agnieszka Grzegorzewska 2 b

3 miejsce   Alicja Stoch 2b

 

1 miejsce -

2 miejsce    Anna Nowak  3 a

3 miejsce    Joanna Topór- Orawiec 3 b

 

Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla kl.I-III

1 miejsce    Karolina Topór- Orawiec  1a

2 miejsce    Michał Skóra  1a

3 miejsce    Kamil Zawadzki 1b

wyróż.        Joanna Bisaga  1a

wyróż.        Anita Stasiak  1a

 

1 miejsce     -

2 miejsce    Martyna Ochmanska  2a

3 miejsce    Kacper Bobak  2a

 

1 miejsce     -    

2 miejsce     -

3 miejsce     Zbigniew Karpiel  3a

                     Marta Pieróg  3b

Szkolny Konkurs dla kl.I-VI CHOPINADA

 „Kompozytor sercu najbliższy”

1 miejsce   Maria Krawczyk 1a

2 miejsce   Dominik Adamczyk 1b

3 miejsce   Oliwia Banachowicz 1b

 

1 miejsce   Zuzanna  Lebda 2b

2 miejsce   Agnieszka Grzegorzewska 2b

3 miejsce   Barbara Bachleda 2a

 

1 miejsce  Michał Wojciechowski 3b

2 miejsce  Zuzanna Sobczyk 3b

3 miejsce  Karolina Karpęcka 3a

 

1 miejsce  Maria Mrowca- Kuscorz 5b

2 miejsce  Jakub Twardosz  4a

3 miejsce  Wojciech Tatar  5a

                 

Szkolny Konkurs Czytelniczy dla kl. II

„ Śladami legend polskich”

Test wiedzy:

1 miejsce  -

2 miejsce   Agnieszka Grzegorzewska 2b

3 miejsce   Sara Cichoń  2b

Praca plastyczna:

1 miejsce   Sara Cichoń 2b

2 miejsce   Szymon Marchewka 2a

3 miejsce   Barbara Bachleda 2a

Czytanie ze zrozumieniem

1 miejsce   Borys Jagłowski  2a

2 miejsce   Agnieszka Grzegorzewska 2b

3 miejsce   Patrycja Łukaszczyk 2b

 3 miejsce    Patrycja Chrobak  2a

                    Przemysław Goliński 2a

                    Martyna Ochmanska 2a

                    Kamil Ustupski 2a

Szkolny Konkurs Czytelniczy dla kl. III

„ Śladami legend polskich”

Test wiedzy:

1 miejsce –

2 miejsce     Maria Ciszek  3a

                    Anna Gasienica 3a

3 miejsce     Kacper Pawlikowski 3b

Praca plastyczna:

1 miejsce    Kacper Pawlikowski 3b

2 miejsce    Maja Buczkowska  3a

3 miejsce    Jakub Stawarz  3b

Czytanie ze zrozumieniem:

1 miejsce   Kacper Pawlikowski 3b

2 miejsce   Anna Szul 3a

3 miejsce   Zuzanna Sobczyk 3b

Szkolny Konkurs Czytelniczy dla kl. IV-VI

„ Po drugiej stronie lustra”

1 miejsce  Wiktoria Kubin 6b

                  Jędrzej Jasiczek 6b

                  Jakub Kwak  6b

2 miejsce   Ewa Maraszewska 4b

                  Zuzanna Bąk 4b

                  Agata Krzastek  6b

                  Marcin Gratkowski 4b

3 miejsce   Maciej Radzik 6a

                  Karol  Bąk 6a

                  Jan Bąk 5b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Regionie

1 miejsce   Julia Wachowicz 6a

2 miejsce   Zuzanna Bąk 4b

3 miejsce   Agata Krzastek 6b

Szkolny konkurs Wiedzy o Mariuszu Zaruskim

1.miejsce   Maciej Radzik 6a

2 miejsce   Karolina Stoch Sabała 6b

3 miejsce   Katarzyna Opacian  6b

Międzyszkolny Konkurs „ Zakopane i Tatry 2010”

1 miejsce   Julia Wachowicz 6a

2 miejsce   Agata Krzastek  6b

3 miejsce   Zuzanna Bąk 4b

Małopolski Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych

 __

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych ( etap wojewódzki)

Laureat    Karol Bąk 6a

VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny „Matematyka pomaga i bawi”.

 

1 miejsce  Karol Bąk 6a

2 miejsce  Jędrzej Jasiczek 6b

5 miejsce  Michał Frankiewicz 6b

Międzynarodowy konkursu matematycznego „Kangur”

Wyróżnienia: Mateusz Pieróg   4b

                      Krzysztof Wojciechowski 4b

                      Maciej Pawlikowski 5b

                      Karol Bąk 6b

                     Michał Frankiewicz 6b

                      Jakub Kwak 6b

VII Międzyszkolny Konkurs Przedstawień Jasełkowych „ Gloria 2010”

1 miejsce SP3 ( kl. 0-1)

1 miejsce  SP3 (kl. 5-6)

Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Maluj do bajek i zostań prawdziwym ilustratorem”

__

Szkolny Konkurs „ Jesień w kolorze śliwkowym”

Praca plastyczna:

1 miejsce   Maja Buczkowska   3a

2 miejsce   Julia Jagiełło  2a

3 miejsce   Michał Walicki 1a

Konkurs poetycki:

1 miejsce    Karol Pawłowski  6b

2 miejsce    Wiktoria Kubin    6b

3 miejsce     Zuzanna Frankiewicz  4b

Konkurs plastyczny

Ziemia ojczysta”, organizowany przez M.C.K. „Jutrzenka” w Zakopanem

-

Konkurs plastyczny„Strażak zawsze rękę poda” –organizator Państwowa Straż Pożarna

-

Konkurs plastyczny„ Moja ulubiona książka” – org. Biblioteka Młodzieżowa

 

Nagroda Katarzyna Różak 6a

Konkurs plastyczny „Zakopane 2015 w oczach dzieci i młodzieży” - org. Wydział  Edukacji Turystyki  i Sportu, UM Zakopane

-

Konkurs plastyczny„Wszyscy razem” – organizator Asystent Burmistrza Miasta Zakopane ds. Osób Niepełnosprawnych

 

Nagroda  Mateusz Mieszczak  1a

Wyróżnienie  Krzysztof Myjak  6a

Konkurs plastyczny „Ziemia ojczysta”

Wyróżnienie Mateusz Mieszczak  1a

Konkurs  plastyczny „ Zdrowie to mój styl”Urząd Miasta Zakopane

Nagroda  Klaudia Król- Łegowska  5b

Konkurs plastyczny „ Moja ilustracja do ulubionej książki” Biblioteka Miejska

-

Małopolski Konkurs Biblijny dla uczniów szkół podstawowych: Znajomość przypowieści Jezusowych  z Ewangelii synoptycznych

-

OLIMPUS-Ogólnopolski Konkurs Wiedzy                      o Janie Pawle II

Laureat 6 miejsce   Agata Krząstek 6b

Laureat 8 miejsce   Igor Jagłowski  5a

III Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

Wyróżnienia: Maria Koniuszy  2b

                   Agnieszka Grzegorzewska 2b

                      Sara Cichoń  2b

                      Michał Wojciechowski  3b

                      Joanna Topor- Orawiec 3b

                      Anna Gasienica  3a

OLIMPUS- Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego dla szkół podstawowych (sesja jesienna i sesja wiosenna)

12 miejsce Mateusz Jarosiewicz 4a

16 miejsce Jarosław Myjak 4b

 5 miejsce Jędrzej Jasiczek 6b

15 miejsce Jakub Kwak 6b

 

7 miejsce Mateusz Jarosiewicz 4a

13 miejsce Maciej Popieluch 5a

12 miejsce Jędrzej Jasiczek 6b

 

OLIMPUS- Ogólnopolska olimpiada z języka niemieckiego dla szkół podstawowych ( sesja zimowa)

13 miejsce  Jędrzej Jasiczek 6b

17 miejsce  Karolina Sabała Stoch 6b

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »